Aktuality z Valašského království 24/2014

     4. březen 2024

 

Aktivní dovolená 2014

Nechcete dovolenou strávit pouze odpočinkem? Tíhnete k aktivní dovolené ať už na kole, nebo jen tak pěšky?

Proto je tu pro Vás naše nabídka.Číst dál


Začněte dovolenou relaxací

Nabízíme Vám nespočet tuzemských i zahraničních lázeňských pobytů. Naberte sílu a nechte se hýčkat.

Doporučujme Vám například:Číst dál


Plavby a Jachting 2014

Toužíte po dovolené snů? Máme pro Vás zážitky plné relaxace ale i poznání? Rádi se plavíte? Proč si rovnou neudělat kapitánský kurz? Máme pro Vás bohatou nabídku plaveb na velkých zaoceánských lodích ale i soukromé jachty.

Číst dál

 

To nejlepší z Valašského království

Vážení naší přátelé a klienti, chcete-li zažít opravdu něco opravdového a valašského, nechte si namíchat koktejl toho nejlepšího z Valašského království. Máme nové "bačovské aktivity" a můžete si vyzkoušet například zahánění ovcí do ohrady, dojení koz a seznámit se s problematikou primitivního hospodářství :-)  A kromě toho samozřejmě celou řadu aktivit, které Beskydy a Valašsko nabízí... Napište nám, kdy přijedete, kolik tak asi u nás chcete utratit a my se postaráme, abyste od nás odjížděli spokojeni  a plní intenzivních zážitků! Těšíme se na vaší návštěvu :-)

TH

Pokračování článku

 
   

Den otevřených dveří na letišti Leoše Janáčka Ostrava

Srdečně Vás zveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ u příležitosti 55 let civilního provozu a 10. výročí převodu letiště do vlastnictví Moravskoslezského kraje v sobotu 14. června 2014 od 9:00 do 16:00 na letišti Leoše Janáčka Ostrava.

Přijďte se podívat do míst, která jsou běžně nepřístupná na věci které jinde neuvidíte!

Číst dál
 
   

Omezení provozu v sobotu 21.6.2014

 Vážení návštěvníci, dovolujeme si vás informovat, že z důvodu svatební hostiny bude dne 21. 6. provoz hradního areálu omezen. Omezení se týká ochozu na hradbách (Dolní nádvoří) po celý den a chaty Dr. Hrstky v době od 18:00 h. V případě nepříznivého počasí bude chata Dr. Hrstky vyhrazena celý den pro tuto akci. Provoz Trúby a Jaroňkovy útulny zůstává neomezen.

Děkujeme za pochopení.
Tým Trúby

Pokračování článku


Vyjádření Veřejného ochránce práv - ombudsmana ke kauze "Obnova Jaroňkovy útulny"

 Vzhledem k různým názorům na to, kdo se v kauze „Obnova Jaroňkovy útulny“ choval správně a kdo ne, jsme o stanovisko požádali Úřad veřejného ochránce práv – ombudsmana. Bohužel, protože se nejedná o věc státní správy, ale samosprávy, Úřad nemůže ve věci rozhodnout a pouze může poradit:Číst dál