Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Holubí pošta

Služby Holubí pošty VK aneb Nabízíme Vám jen samé nevýhody!!!

Již nemusíte se obávati, že vaše zásilky dojdou vašemu adresátovi! Buďte si jisti, že vše bude doručeno pozdě a aspoň mírně poškozené! Za nespolehlivost se platí! Nejste tak chudí aby jste si nemohli dovolit využívat drahých služeb! Využijte naší Holubí pošty Valašského království! Spolehlivě nespolehlivá nová služba je tady pro Vás!

 

Služby Holubí pošty VK

Naši prvotřídní holubi dopraví vaše zásilky nespolehlivě do celého světa. Disponujeme ohromným množstvím profesionálních poštovních holubů (sami nevíme kolik jich máme) všech možných schopností, neschopností, vad a zlozvyků. Stručně jen z našich základních služeb:

Služba HOLUB: Vaši zásilku přepraví nespolehlivý, netrpělivý a ofrklý holub. Vyznačuje se poněkud hlasitějším vrkáním, občas ztrácí orientaci a trousí za letu.

Služba EXPRES HOLUB: Líný holub, fláká se ve vzduchu s holubicemi. Vaši zásilku čeká opravdu dlouhá cesta s nejistým koncem.

Služba EXPRES TURBO HOLUB: Nejlínější z našich holubů. Raději chodí pěšky než by si namáhali křídla, spí až 20 hodin denně a zbytek času hýří s holubicemi. Má rád slivovici. Zásluhou jeho otáčivého přešlapování na místě vzniklo i pořekadlo "Točí se jak holub na báni".

Služba HOLUB DO VLASTNÍCH RUKOU: Výrazně se liší od předchozích holubů. Nečeká až dostane pokyn a sám se dává do pohybu. Je velice indiskrétní a nápadný. Většinou se ho každý odesilatel i adresát snaží dobře skrýt. Oblíbená služba zvláště v zimě a při nachlazení.

Služba PEČENÝ HOLUB: V P.O. BOXech je takzvaně pečený vařený, dělá si co chce, ale ze všeho nejraději chaos a nepořádek. Mylně se někteří domnívají, že jim bude lítat až "do huby".

Služba ASFALTOVÝ HOLUB:Říkáme jim důvěrně "střelení holubí". Lítají rychle, ale krátce. Vynikající k přepravě zásilek pouze na krátké vzdálenosti.

Atd.

Pro filatelisty mám ještě jednu potěšující zprávu. Vydali sme už i další série známek. Jsou to Veselé obrázky z Valašského království a série Zajímavá místa

Informace o dalších službách HOLUBÍ POŠTY obdržíte na našich poštovních úřadech ve Frenštátě p.R.

Tomáš Harabiš

 

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!