Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jak nás můžete podpořit?

Všichni víme, že bez peněz to nejde. Snažíme se je získat jak prodejem našich služeb a výrobků, tak oslovováním partnerů, pro které je náš projekt zajímavý. Pokud můžete, podpořte projekt finančně i vy. Nechceme však vaše peníze zadarmo a tak každý z vás dle výše částky od nás za své peníze něco dostane. Za dobrý skutek, získá nárok na "dobrý skutek" - "boomerang", děkovný list a při větších částkách malý dárek :-). Přispívat můžete „Chcete-li finančně podpořit naše aktivity nebo konkrétní projekty, zašlete nám, prosím, finanční dar v libovolné výši některým z následujících způsobů:Převodem na účet 154967505/0600 u GE Money Bank. Ke vkladu prosím napište poznámku Dobrý skutek a kontakt na vás, ať vás můžeme odměnit. V nejbližších dnech zprovozníme i placení kreditními kartami.  

Nebo budeme rádi, pokud si u nás něco koupíte. Vybírat můžete například z našeho e-shopu na www.kralovskyjarmark.cz nebo www.balickyzazitku.cz.  Ti z Vás, kteří ještě nemají pas Valašského království, můžete si ho zakoupit na http://www.kralovskyjarmark.cz/eshop/pasy/675-valassky-pas-international. Kompletní balení k občanství si můžete zakoupit na http://www.kralovskyjarmark.cz/eshop/diplomaticke-potreby/1077-obcanstvi-valasskeho-kralovstvi

Pokud jste firmou, obcí nebo jinou právnickou osobou, prosím kontaktujte nás pro individuální formu spolupráce na emaiu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky.     

Jsme tady pro Vás již od roku 1997 a věřím, že nám věříte, že vaši podporu použijeme pro dobrou věc.

Děkujeme za Vaší podporu!

Prosíme, berte na vědomí, že finanční dary jsou nevratné.

Naposledy změněnopátek, 22 květen 2015 22:13

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!