Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vize společnosti VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ

Dlouhodobě vytvářet kreativní a efektivní systém marketingu, řízení, koordinace a prodeje veškerých existujících aktivit a služeb cestovního ruchu na vysoké odborné úrovni, s důrazem zejména na potřeby návštěvníků, turistů, cestovatelů a společné priority všech dotčených subjektů cestovního ruchu v partnerských regionech v ČR i v zahraničí, v kterých společnost podniká. Maximálně přitom využívat potenciál cestovního ruchu těchto regionů. S tímto systémem dlouhodobě působit na domácí i zahraniční cílové skupiny návštěvníků, turistů a cestovatelů.

Zásady podnikatelské činnosti společnosti VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ mimo jiné zdůrazňují, že společnost VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ neupřednostňuje krátkodobý zisk na úkor dlouhodobého úspěšného rozvoje. Projekty a aktivity společnosti jsou nadčasové, respektují rovné příležitosti a nepodléhají politickým trendům. Společnost VK s.r.o. si je vědoma své zodpovědnosti i vůči dnes již desetitisícům svých klientů a obchodních partnerů a otevřeně bojuje proti současné ohromující byrokratizaci a politizaci nejen cestovního ruchu, ale i celého našeho občanského života.

Tým VK

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!