Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

1 milion EURO – měna za všechny prachy

 aneb vydáváme novou výroční TZ 2014

„1 milion EURO – měna za všechny prachy" je motivem naší nové turistické známky na rok 2014. Chceme tím plynule navázat na naši loňskou známku „Českým politikům vstup zakázán" a otevřeně vyjádřit svůj postoj k možnému zavedení EURA v ČR a potažmo i na území VK. Měna (ne)krytá přehnaným očekáváním růstu evropského hospodářství posílá ke dnu občany jedné evropské ekonomiky za druhou (Řeky, Španěly, Portugalce, Italy...) a my bychom skončili stejně. Neschopnost nereálně nastaveného hospodářského výkonu totiž postupně každou zemi zadluží, vyčerpá a dostane do závislosti silných nadnárodních finančních skupin, které už si s ní budou dělat co se jím zachce... Mluvíme sice o zemích, ale ve skutečnosti JDE O LIDI, stejné jako jste VY, MY a NAŠE DĚTI, kteří budou jen sloužit systému a platit a platit... ZÁLEŽÍ NÁM NA TOM, ABYCHOM SI O SVÝCH PENĚZÍCH ROZHODOVALI SAMI! :-).

1 milion EURO u nás pořídíte za jejich budoucí hodnotu již nyní v našem Královském jarmarku! Za 30 Kč... :-)

Těšíme se na Vaší návštěvu!
TH

Naposledy změněnočtvrtek, 13 březen 2014 17:44

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!