Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ expanduje do zahraničí

Vážení přátelé a klienti,

s ohledem na politicko-ekonomické změny v ČR jsme se rozhodli rozšířit naše služby z regionu i do ostatních částí České Republiky, Evropy a zaměřit se na TO NEJ Z ČR, TO NEJ Z EVROPY a UNESCO lokality a aktivity. Zároveň bude naše kancelář v EVROPĚ dále zastupovat naši partnerskou novozelandskou agenturu SMART TOURISM SERVICES Ltd. - www.smarttourism.nz, která se na Novém Zélandu a v Austrálii zabývá konzultační činností v cestovním ruchu a pomáhá českým, slovenským a středoevropským klientům na místní trhy a NZ klientům na ty evropské. Naši kancelář v regionu proto do konce roku přestěhujeme do Prahy. Zároveň jsme se rozhodli soustředit pouze na služby na klíč a postupně úplně ukončit produkci a distribuci drobného zboží.

Tým VK

Naposledy změněnostředa, 21 červen 2017 21:26

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

23 let k vašim službám! – 23 years at your service!