Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zveme vás na živé natáčení valašského filmu DĚDA

...letnice, dožínky, Vánoce na Valašsku, šmigrust... Zajímá vás, jak tyto události církevního a zemědělského roku prožívali naši předkové tady U NÁS NA VALAŠSKU?

Vydejte se tedy s námi sledovat velké prázdninové dobrodružství sourozenců Frantíka a Aničky z Prahy, kteří přijíždějí za svým dědečkem na Valašsko. V celovečerní rodinné komedii prožijete jejich společné dva měsíce nejen na dědově chalupě. Že přijíždějí na prázdniny vnoučci, ví celá dědina. Některé věci však bude třeba tajit před zvídavými dětmi za přispění všech místních. Děda totiž není jen tak obyčejný chlapík z Valach... Příběh vás provede historií, zvyklostmi, řemesly, nářečím, přírodou a událostmi současného i dobového Valašska. Vše s dědovi vlastním humorem, kolorytem svérázných domorodců, napětím dramatických momentů a překvapivých rozuzlení.

Zúčastněte se s námi živého natáčení ve čtvrtek 31.3.2016 ve 14.00 v naší Pálenici ve Valašském Muzeu v Přírodě - Dřevěné Městečko.

Více informací o filmu, včetně video ukázek, najdete zde.

 

Naposledy změněnostředa, 23 březen 2016 18:42
Více z této kategorie: « PF 2016 Veselé Velikonoce »

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

23 let k vašim službám! – 23 years at your service!