Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuální informace zájemcům o výlety, akce, aktivity a programy ve Štramberku

 

Vážení návštěvníci, přátelé,

protože voláte, píšete a ptáte se jak to bude letos s Hradem Štramberkem, sdělujeme Vám aktuální informace, které víme...

Provozovatelem areálu hradu je od 1. dubna 2015 město Štramberk, které vám rádo poskytne aktuální informace o provozu prostřednictvím svého Informačního centra na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." style="color: #b31e00; text-decoration: underline; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14.039999961853px; line-height: 21.0599994659424px; background-color: #fff5f2;" target="_blank">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a telefonu +420 558 840 617. Zde prosím směřujte své dotazy a připomínky týkající se dalšího provozu.

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!