Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pozor - změna programu. Místo Dýňobraní budou na hradě sokolníci, hry pro děti a hradní grilování

 

"Všechny mi je sežrali slimáci..." oznamuje mi smutně do telefonu Míša, spoluorganizátorka naší již tradiční dýňové akce. Dýňobraní letos asi být nemá - z původního termínu nám ho přesunuli hasiči a i přes veškerou naší snahu se nám ho i z dalších organizačních důvodů, již bohužel nepodaří zorganizovat :-(

Nebuďte však smutní, od 11.00 bude sobotní program patřit vašim oblíbeným sokolníkům Montimu a Milušce a jejich dravcům - Káči, Tibi, Harisce. Tak oslovuje své lásky sokolník Marek Monti Přibyl. Káně Harrisovo, dvě káňata lesní, jestřáb lesní, raroh velký a poštolka tvoří součást "smečky" se kterou Vám Monti spolu Miluškou již několik let zpestřují vaši návštěvu hradu. I jejich oči dovedou žhnout, ale jejich křídla hladí a když se nasytí jdou spát. Navíc naši sokolníci je dobře znají a kousky, které s nimi předvádějí, umí zatajit dech i rozjasnit tváře dětí i dospělých. A nejde z nich ten zajídající se pocit nejasné strašidelné obavy ... uaaaahh :) K tomu se těště na HRY pro děti a na hradní grilovačku! Grilovat se bude vepřová kýta :-)

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!