Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Svatomartinské hody ve Štramberku pokračují. Zastavte se u nás okusit kouzelnou podzimní atmosféru.

 

U nás na Trúbě jsme sice svatomartinsky hodovali minulý víkend, ale tím Svatomartinské hody ve Štramberku zdaleka neskončily :-). Pokračují v restauraci Spa Hotel Štramberk nebo v restauraci Hotelu Šipka a na sváteční menu se můžete podívat zde.

I když u nás na hradě na tento víkend žádný speciální program nemáme, podzimní atmosféru hradu stojí zato zažít. A pokud vám začne chladnější podzimní počasí zalézat pod límec, můžete se přijít ohřát ke kamnům  nebo horkou medovinou do naší Turistické Chaty Dr. Hrstky. Pokud to počasí dovolí, budeme pro Vás od neděle i grilovat.  

Těšíme se na vaší návštěvu :-)

Tým Trúby

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!