Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vydejte se do paměti Hradu Štramberk

Vážení přátelé a návštěvníci Hradu Štramberk, za přispění Nadace ČEZ se nám letos podařilo dokončit projekt Genius loci 2013, v rámci kterého jsme pro Vás areál hradu dovybavili informačními cedulemi, novou expozicí i v polské a anglické jazykové mutaci ve věži Trúba a novými stoly a lavicemi. Na konci června tak vznikla nová "Cesta do paměti hradu Štramberk", díky které se o zajímavostech hradu Štramberk dozvíte mnohem více než dříve. Pro lepší přehled a orientaci jsme pro Vás připravili i malého "Průvodce cestou do paměti hradu Štramberk", který bude na požádání k dispozici zdarma na pokladně v Jaroňkově útulně pod Trúbou.

Těšíme se na vaší návštěvu :-)

Rytíři hradu Štramberk

  

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

22 let k vašim službám! – 22 years at your service!