Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Produkční centrum

Nabídka grafického studia

Valašské královské grafické studio Vám nabízí: zpracování pozvánek na vaší firemní akci či konferenci; zpracování kompletního design manuálu vaší akce či celé společnosti; zpracování vaší zakázky od prvního návrhu až po její konečnou realizaci; grafické řešení a účinné slogany, sepsání textů; kompletní zpracování vašich informačních a propagačních letáků; zpracování vizitek, letáků, plakátů, pohlednic, katalogů, jídelních lístků, a jiné.; zakomponování vaší prezentace do materiálů či kampaně Valašského království; realizace PR apod.; postaráme se o tisk a zajistíme distribuci; V případě vašich dotazů nás neváhejte kontaktovat! Prohlédněte si příklady našich realizací zde. Naše projekty Města květinová Výstavy   Reference  
Číst dál...

Člověče, pobav se! …aneb putujeme Karvinou křížem krážem

Pro město Karviná jsme navrhli a vyrobili novou společenskou hru pro všechny. Dětem i dospělým hra představí hlavní karvinské atraktivity a k tomu spolu příjemně stráví volný čas. Stačí postavit na start přiložené figurky a můžete vyrazit na hravou cestu po Karviné. Přejeme hodně zábavy :-)
Číst dál...

Vyšly aktualizované materiály Den v Rožnově p. R. a Dovolená na Rožnovsku

Pracovnice informačního centra v Rožnově pod Radhoštěm zkontrolovaly všechny kontakty a my jsme vše pečlivě opravili, graficky upravili a vyrobili. Věříme, že i když se informace například o telefonních číslech velice rychle mění, budou tyto tiskoviny turistům zase dobře sloužit, že najdou vhodné ubytování, vyzkouší zdejší restaurace, že je materiál inspiruje k návštěvě mnoha atraktivit, že je díky podrobné mapce zavede na zajímavá místa a že tak v Rožnově či na Rožnovsku stráví krásnou dovolenou nebo výlet.
Číst dál...

Sdružení obcí Jablunkovska slaví dvacetiny

Pro tuto příležitost se zástupci jablunkovských obcí rozhodli vydat barevnou publikaci, která by jednotlivé obce představila zejména turistům. Image publikace je dvojjazyčná, česko-polská, neboť i polských turistů se ve zdejším regionu pohybuje velké množství. Jednotlivé obce se vždy na dvou stranách snažily popsat svoje největší turistická lákadla, ale dozvíte se i o historii těchto obcí, tradičních kulturních akcích či jiné zajímavosti. Na konci publikace nechybí ani chronologický seznam tradičních, sportovních, společenských či kulturních akcí tohoto regionu a kontakty na zdejší informační centra.
Číst dál...

Léto 2015 v Dřevěnce na Fojtství

Poněkud opožděně podáváme zprávu o končícím létě a kulturních akcích v Dřevěnce na Fojtství v Mostech u Jablunkova. Ještě 27. srpna můžete prožít Den s řemeslem v dřevěnce s podtitulem Medový den. Na začátku září pak Dřevěnka přiláká milovníky výtvarného umění na výstavu Kataríny Kramáríkové. Každopádně vyobrazený banner lákající na akce v Dřevěnce můžete vidět po celé léto na náměstí v Mostech u Jablunkova. Věříme, že turisty do Dřevěnky přivábil a přivábí :-)
Číst dál...

Informace o možnostech obchodní spolupráce s naší společností

Naše společnost Vám nabízí řadu možností spolupráce. Realizujeme aktivity zejména v oblasti grafického designu, cestovního ruchu, kulturní a umělecké produkce, marketingu, řešení www stránek a regionálního rozvoje.

Spolupracujeme jak s domácími i zahraničními cestovními kancelářemi a agenturami, firmami, tak s místními organizátory sportovních a kulturních akcí, programů, konferencí a kongresů, i s drobnými poskytovateli služeb. Naše projekty a produkty jsou charakteristické zejména svou originalitou, nápaditostí, kreativitou, efektivitou a udržitelností. Přežily vždy všechny „politické trendy“, výměny vlád a za dobu své existence se staly ucelenou platformou, prostřednictvím které každý rok desetitisíce návštěvníků objevuje zajímavá místa, aktivity a akce regionů v kterých působíme. Záleží jen na tom, kdo jste a co chcete…

Máte webové stránky a chcete si přivydělat?

Nechte své stránky vydělávat! Zapojte se do našeho projektu „WEBY PRO 7 SMYSLŮ - WEBS FOR 7 SENSES“.

Staňte se malou cestovní agenturou - prodávejte naše Balíčky zážitků! Systém je úplně jednoduchý - nic se nikde nekopíruje, nic se nikde neprogramuje, o nic se nemusíte starat. Při prodeji Balíčku zážitků z Vašich stránek se vám na váš účet jen připisují provize. Systém je vhodný zejména pro hotely, penziony, provozovatelé aktivit, drobné poskytovatele služeb cestovního ruchu i majitelé internetových dárkových či outdoorových obchodů. Nabízíme Vám dvě základní možnosti spolupráce:

 1. Affiliate systém. Jednoduchá možnost umístění nabídky Balíčků zážitků na váš web. Nevyžaduje žádné programování, pouze na své stránky umístíte iframe stránku. O všechno ostatní se staráme my. Vy pouze získáváte provizi z uskutečněných nákupů klientů. Affiliate systém lze integrovat do jakýchkoliv stránek. Na příklady se můžete na www odkazech níže.
 2. Poskytneme vám denně aktualizovaný XML soubor pro váš eshop. Stále tak budete mít naši aktuální nabídku Balíčků zážitků ve vašem eshopu. 

Můžete prodávat celý sortiment našich Balíčků zážitků nebo jen vybrané Balíčky, dle vaší volby. Balíčky lze vybrat jakkoliv (např. dle lokality, kategorie, …).
Máte li zájem o více informací, kontaktujte nás.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

 

Příklady integrace affiliate:

http://www.beskydysport.cz/index.php?akce=bz

http://www.roubenkahotel.cz/cs/balicky-zazitku

http://www.raztoka.cz/balicky-zazitku.php

Jste cestovní kancelář či agentura a máte zájem o naše služby?

Zapojte se do našeho projektu „PARTNEŘI PRO 7 SMYSLŮ - PARTNERS FOR 7 SENSES“.

Hledáte pro Vašeho klienta zábavu či hlubší vzdělávací program? Potřebujete stmelit jeho kolektiv (teamspirit či teambuilding) nebo chcete pro jeho zaměstnance či obchodní partnery zorganizovat firemní akci nebo „firemní zájezd“ (incentivní turistika)? Naše nabídka pro Vás zahrnuje:

  • Doplnění vašich www stránek prodejním systémem na prodej „Balíčků zážitků“ tzv. affiliatem nebo systémem na pultovní prodej;
  • Zpracování nabídky programu pro vašeho klienta; Využijte náš poptávkový formulář!
  • Poradenství s výběrem vhodných turistických cílů, kvalitních ubytovacích a gastronomických služeb a vhodných aktivit.
  • Vytvoření produktů CR na míru do vašich katalogů. Produkt můžeme zpracovat i do podoby „Balíčku zážitků“ a nabídnout ho prostřednictvím naší prodejní sítě. Velice dobře známe oblasti vhodné pro realizaci zejména incentivních zájezdů a máme v lokalitách naše osobní kontakty. Jedná se zejména o Valašské království, Českou republiku, Slovensko, jižní Rakousko, Julské Alpy, Italské Dolomity, Skotsko, Rumunsko, Řecko, Západní Turecko, Severní Pákistán (Karakoram&Hindukush), Indii (Ladakh, Sikkim, Himachal Pradesh, indické Himaláje, West Bengal, Radjasthan, Goa, Kerala, Karnataka), Indonésii (Sumatra, Jáva, Bali), Nový Zéland, Francouzskou Polynésii (Tahiti, Moorea, Raiatea, Tahaa, Bora Bora), Kanadu (Britská Kolumbie, Yukon, Queebec), USA (Aljaška).
  • Organizaci nápaditých a kreativních zážitkových programů; Využijte náš poptávkový formulář!
  • Zajištění dopravy a zkušených průvodců;
  • Komplexní zajištění organizace zájezdu nebo pobytu;
  • Vybavení partnerských CK a CA našimi informačními a propagačními materiály a suvenýry.

Jsme CK s 11 letou tradicí, bohatými zkušenostmi jak v našem „domácím regionu“ Valašském království, tak v Evropě a ve světě. Našim partnerům nabízíme zejména garanci kvality námi poskytovaných či doporučených služeb. Na nás se můžete spolehnout! Podrobnější informace o výše nabízených službách naleznete také v našem produkčním centru nebo využijte náš poptávkový formulář!

Jste hotel či penzion, který s námi chce spolupracovat?

Zapojte se do našeho projektu „HOTELY PRO 7 SMYSLŮ - HOTELS FOR 7 SENSES“.

Naše nabídka pro Vás zahrnuje:

   • Uzavření provizní smlouvy na prodej vašich ubytovacích kapacit;
   • Doplnění vašeho webu prodejním systémem na prodej „Balíčků zážitků“ tzv. affiliatem nebo systémem na prodej přes recepci. Místa s nadstandardní nabídkou aktivit budou moci získat certifikované označení „Místa pro 7 smyslů - Places for 7 senses“;
   • Vytvoření „balíčků zážitků“ s využitím vašich kapacit a služeb a jejich cílený marketing prostřednictvím affiliatů, XML exportů, apod. (na balíčky se můžete podívat na www.balickyzazitku.cz);
   • Organizaci akcí a programů pro vaše klienty (programy pro firmy, skupiny, VIP klienty, významná výročí apod.); Z každé akce vám vyplácíme provizi! Využijte náš poptávkový formulář!
   • Výrobu vašich originálních propagačních a informačních materiálů a suvenýrů - letáků, pohlednic, nálepek, razítek, jídelních lístků, pamětních listů, triček, hrníčků apod. na zimu nebo na celou sezónu;
   • Prodej našich suvenýrů dle vašeho výběru ve vašem zařízení;
   • Vaši prezentaci a propagaci v produktech, aktivitách a kampaních naší společnosti VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ
   • Zážitkové noviny, www stránky www.balickyzazitku.cz a www.valasske-kralovstvi.cz apod.;
   • Zřízení studijního místa Zážitkové univerzity a Zážitkové školy;
   • Přípravu, administraci a monitoring vašich projektů cestovního ruchu i pro grantová schémata EU;
   • Organizaci seminářů, workshopů, famtripů, prezentačních dnů, zábavných a sportovních akcí a festivalů apod.;
   • Vaši multimediální prezentaci v naší internetové televizi www.valasske-kralovstvi.tv apod.;

V případě dotazů či zájmu nás neváhejte kontaktovat. Podrobnější informace o výše nabízených službách naleznete také v našem produkčním centru.

Jste obec, město, kraj, či stát, který chce pomoci s rozvojem ČR?

Zapojte se do našeho projektu „MÍSTA PRO 7 SMYSLŮ - PLACES FOR 7 SENSES“.

V souvislosti s naplněním cílů vašich strategií rozvoje cestovního ruchu Vám můžeme nabídnout spolupráci při realizaci společných projektů cestovního ruchu.


Spolupráce může spočívat například:

   • Ve vaší prezentaci a propagaci v produktech, aktivitách a kampaních naší společnosti - Zážitkové noviny, www stránky www.balickyzazitku.cz a www.valasske-kralovstvi.cz, Místa pro 7 smyslů - Places for 7 senses, Zážitková univerzita pro cestovatele a objevitele, Putování po báječných místech apod.;
   • V komplexním řešení problematiky cestovního ruchu ve vaší obci, městě či regionu;
   • V tvorbě vašich produktových balíčků a v jejich cíleném marketingu prostřednictvím affiliatů, XML exportů, eventů apod. (na produkty se můžete podívat na www.balickyzazitku.cz);
   • V tvorbě Vašich originálních propagačních a informačních materiálů;
   • V přípravě Vašich projektů cestovního ruchu i pro grantová schémata EU, jejich administrace a monitoring;
   • Ve sběru a zpracování dat pro vaše projekty;
   • V organizaci seminářů, workshopů, famtripů, prezentačních dnů, zábavných a sportovních akcí a festivalů apod.;
   • V prezentaci vašich multimediálních prezentací v naší internetové televizi www.valasske-kralovstvi.tv apod.;

Jste firmou či pořadatelem firemních akcí či kongresů?

Vyzkoušejte naší nabídku „ZÁŽITKŮ PRO 7 SMYSLŮ - EXPERIENCES FOR 7 SENSES“.

Hledáte jen zábavu či hlubší vzdělávací program? Potřebujete stmelit kolektiv (teamspirit či teambuilding) nebo chcete pro vaše zaměstnance či obchodní partnery zorganizovat firemní akci nebo „firemní zájezd“ (incentivní turistika)?

Naše nabídka pro Vás zahrnuje:

   • Zajištění vhodných prostor pro pořádání firemních akcí, kongresů a konferencí;
   • Zpracování programu akce dle Vašich přání a požadavků; Využijte náš poptávkový formulář!
   • Zajištění ubytování a veškerých dalších služeb za výhodných cenových podmínek;
   • Zajištění komplexní produkce akce a konferenčního servisu;
   • Grafické zpracování a tisk potřebných tiskovin – pozvánky, prospekty, prezentační CD apod.
   • Zpracování nabídky programu pro vašeho klienta; Využijte náš poptávkový formulář!
   • Poradenství s výběrem vhodných doprovodných aktivit;
   • Vytvoření produktů CR na míru do vašich prezentačních katalogů;

Podrobnější informace o výše nabízených službách naleznete také v našem produkčním centru.

Jste pořadatelé sportovních nebo kulturních akcí a programů?

Zapojte se do našeho projektu „AKCE PRO 7 SMYSLŮ - EVENTS FOR 7 SENSES“.

Naše nabídka pro Vás zahrnuje:

   • Vytipování vhodného místa pro konání Vaší sportovní nebo kulturní akce;
   • Příprava vhodných doprovodných programů a aktivit; Využijte náš poptávkový formulář!
   • Zajištění dopravy a veškerých dalších služeb;
   • Zpracování nabídky akce do podoby „Balíčku zážitků“ a jeho nabídnutí prostřednictvím naší prodejní sítě.

Podrobnější informace o výše nabízených službách naleznete také v našem produkčním centru.

Jste průvodce, instruktor, manažer programů či moderátor?

Zapojte se do našeho projektu „LIDÉ 7 SMYSLŮ - PEOPLE OF 7 SENSES“.

Rozšiřujeme řady našich kolegů a spolupracovníků. Hledáme externí manažery našich akcí a programů, zkušené průvodce CR pro naše zahraniční aktivity a zájezdy, moderátory, organizátory. Máte-li zájem s námi spolupracovat, zašlete nám několik informací o sobě. Dotazník pro zájemce najdete zde.

Jste poskytovatel aktivit či jiných služeb CR? Kapela? Kočovné divadlo? Umělec? Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s naší agenturou a CK? Zapojte se do našich projektů „AKTIVITY PRO 7 SMYSLŮ - AKTIVITIES FOR 7 SENSES“ či „ZÁŽITKY PRO 7 SMYSLŮ - EXPERIENCES FOR 7 SENCES“.

 

Neustále rozšiřujeme nabídku našich aktivit, Balíčků zážitků, programů a zájezdů tak, aby byla pro naše klienty stále zajímavá a pestrá. Náš marketing se cíleně zaměřuje na firmy, tematicky zaměřené zájmové skupiny, PR agentury, cestovní agentury a kanceláře, zahraniční cestovní kanceláře nabízející skupinové poznávací a pobytové zájezdy. Poskytovatelům ubytovacích, gastronomických a ostatních turistických i kulturních a uměleckých služeb proto může naše společnost nabídnout zejména tyto možnosti spolupráce:

   • Uzavření smlouvy na prodej vašich služeb, produkcí a vystoupení;
   • Doplnění vašich www stránek prodejním systémem na prodej vybraných „Balíčků zážitků“ tzv. affiliatem.
   • Vytvoření „Balíčku zážitků“ s využitím vašich kapacit a služeb a jejich cílený marketing prostřednictvím affiliatů, XML exportů, apod.
   • Cílený marketing vámi poskytovaných služeb partnerským cestovním kancelářím v ČR i v zahraničí;
   • Výrobu vašich originálních propagačních a informačních materiálů a suvenýrů - letáků, pohlednic, nálepek, razítek, pamětních listů, triček, hrníčků apod.;
   • Prodej našich produktů dle vašeho výběru a možností ve vašem zařízení;
   • Vaši prezentaci a propagaci v produktech, aktivitách a kampaních naší společnosti - Zážitkové noviny, www stránky www.balickyzazitku.cz a www.valasske-kralovstvi.cz apod.;
   • Zřízení pasové kontroly na vašem místě (součást připravované motivační akce „Putování po báječných aktivitách“;
   • Zřízení studijního místa Zážitkové univerzity a Zážitkové školy;
   • Přípravu, administraci a monitoring vašich projektů cestovního ruchu i pro grantová schémata EU;
   • Vaši multimediální prezentaci v naší internetové televizi www.valasske-kralovstvi.tv apod.;

Zajímá Vás, co nového se právě chystá?

Sledujte naše stránky www.balickyzazitku.cz nebo www.valasske-kralovstvi.cz, kde Vás o našich aktivitách průběžně informujeme. K odběru novinek - „eholubů“, se můžete přihlásit zde.


Váš tým CK VK

Společnost VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ má živnostenská oprávnění a může vykonávat činnosti uvedené kliknutím zde.

Číst dál...

Region do kapsy

Vizitkový systém
Cestování, pobyty a turistika v Beskydech a na Valašsku, Vaše prezentace na nejnavštěvovanějších místech v kraji. Podnikáte v cestovním ruchu, turistice, provozujete hotel, restauraci, pořádáte kulturní programy a rádi byste levně a efektivně oslovili statisíce svých potenciálních klientů?

Proč Region do kapsy:

 • Vaše prezentace bude vidět na nejnavštěvovanějších místech v regionu.
 • Nabízíme Vám možnost levně oslovit statisíce lidí
 • Vynikající poměr cena/účinnost marketingové kampaně
 • Region do kapsy poskytuje flexibilní nástroj, který můžeme lehce aktualizovat a doplňovat
 • Garantujeme pravidelnou distribuci Vašich vizitek do vybraných míst 2x týdně. Při každém umístění Vašich vizitek do systému proběhne fotodokumentace a Vy si můžete vždy kontrolovat stav marketingové kampaně.
 • Možnost měření efektivity Vaší kampaně pomocí slevových kupónů na vizitkách.


Nabízíme:

 • Umístění Vašich hotových vizitkek do vizitkového systému
 • Výrobu Vašich vizitek, dvojvizitek, či vizitkových leporel a jejich distribuci. Ukázky našich grafických prací si můžete prohlédnout zde.
 • Možnosti komplexní spolupráce s CK Valašské království najdete na www.valasske-kralovstvi.cz


Reference:

 • Pivovar Radegast
 • aqua Terra Štramberk
 • Javorový vrch u Třince
 • Tropic HukvaldyCeník umístění vizitek do vizitkového systému Region do kapsy ve formátu pdf najdete zde

Zavolejte na číslo +420 774 668 044 nebo napište e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pro více informací.

Na rok 2014 připravujeme umístění našeho vizitkového systému do muzeí, zoologických zahrad a na jiná navštěvovaná místa v kraji. V současné době vizitkový systém najdete např. na Štramberské Trúbě, na dolní stanici lanové dráhy na Pustevny nebo ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově p. R.

 

Příklady realizovaných dvojvizitek

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!