Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Akční nabídka! Ke každému balíčku, pobytu, zájezdu nad 1000 Kč získáte materiály k emigraci do Valašského království ZDARMA!

 

Vážení přátelé, klienti,

do konce dubna Vám k nákupu každého našeho Balíčku zážitků, pobytu, zájezdu nad 1000 Kč nabízíme materiály k emigraci do Valašského království ZDARMA! Získáte tak Pas Valašského království, Index ke studiu na Fakultě pálení a slivovicových věd  a samolepku VK na svůj vůz!  Pokud se pak zůčastníte v některém z vypsaných termínů programu na našem Hradě Štramberku, které naleznete v kalendáři v horním pravém rohu a splníte všechny imigrační podmínky, můžete získat i občanství a s ním celou řadu práv, svobod a povinností! Takže již neváhejte a z naší pestré nabídky vybírejte! těšíme se na Vás!

Tým CK Valašské království

Pokračování článku

Naposledy změněnočtvrtek, 25 duben 2013 18:41

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

24 let k vašim službám! – 24 years at your service!