Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsem zavalen a nestíhám... :-)

 
Vážení přátelé,
od té doby, co jsem se vrátil na konci června z Kréty, tak jsem naprosto zavalen firemní agendou a prací kolem rodiny a chalupy... Vyhrabu se ze všeho asi až 17.9. odjezdem na přípravnou expedici na Kostariku... Covidová opatření nám, kteří se živíme v cestováním ruchu a kultuře, dala fakt dost zabrat a to co normálně dělali tři lidé, musí zvládat jeden. Nedostal jsem se ani ke svému psaní a sdílení na FB... Tím se také omlouvám všem z vás, kterým jsem slíbil, že se ozvu, že je navštívím, že spolu něco podniknem, ale neozval jsem se a nenavštívil je... Pokusím se to napravit ještě v příštích 14 dnech a pak od druhé poloviny října... Přeji hezké dny...
Tomáš Harabiš

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!