Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nabízíme Vám TO NEJ z celého světa i v roce 2020

 

Vážení přátelé a klienti, 

již 30 let cestujeme a pracujeme na různých projektech po celém světě a kolem světa. Monitorujeme a připravujeme pro Vás TO NEJlepší, NEJzajímavější a TO NEJ z celého světa, které zrovna potřebujete :-)

Co Vám tedy můžeme v tom roce 2020 nabídnout?  

  • Cestovním kancelářím nabízíme odborné služby - tvorbu a aktualizaci specializovaných itinerářů pro odborné a firemní akce a cesty po celém světě, rezervační, produkční a průvodcovské služby po celém světě;
  • Firmám i veřejnému sektoru - Zajišťujeme odborné služební i soukromé cesty – od zajištění letenek, schůzek, odborného programu služební cesty, exkurzí, ubytování, dopravy, průvodce a dalších souvisejících služeb apod. Spolupracujeme přitom s předními cestovními kancelářemi v zahraničí i v ČR.
  • Specializované grafické, publikační a nakladatelské služby v ČR i v zahraničí - KIWI EXPLORER PASSPORT, CZECH EXPLORER PASSPORT, WALLACHIAN KINGDOM PASSPORT apod.; 
  • Organizaci vašich odborných firemních eventů, akcí, výstav ve vybraných zemích;
  • Poskytování tlumočnických a překladatelských služeb; 
  • Zpracování analýz trhu - specializujeme se zejména na cestovní ruch, zábavní průmysl, gastronomii a potravinářský průmysl ale jsme schopni pracovat i s jinými obory. Mapujeme pro české firmy místní trhy, sbíráme jim informace, vytipováváme obchodní partnery, komunikujeme s nimi, organizujeme prezentační akce apod;
  • Zpracováváme podnikatelské záměry a akční plány pro firmy, které chtějí vstoupit na místní trhy, vytvořit svou pobočku apod.
  • Marketingovou komunikací a organizací prezentačních akcí a vytipováváním potencionálních obchodních partnerů – komunikujeme úspěšné české produkty, služby a technologie a vyhledáváme potencionální obchodní partnery, zjišťujeme jejich pozici na místním trhu apod. 

Doufáme, že Vás naše nabídka zaujala a budeme se těšit na dalěí spolupráci s Vámi! Pro bližší infomace nás neváhejte kontaktovat na našem emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. " target="_blank">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!