Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Náš systém dostal loni pod stromeček spoustu nových funkcí…

 Facebook, Tweet, Google+, Google maps, Youtube, web pro mobil a další informační technologie nově obohatily náš systém, který před koncem roku prodělal i značný technologický a obsahový upgrade. Ne vše je patrné na první pohled a tak alespoň malé představení, toho co se ještě skrývá pod povrchem:

  • Stránky a jednotlivá menu jsme obohatili stovkami nových fotografií z našich akcí a jsou mnohem vizuálně přívětivější;
  • Vše jsme Vám nově popsali a aktualizovali jsme stovky Vašich oblíbených programů.
  • Jednotlivé balíčky, aktivity a zájezdy budou mít svou Google mapu, abyste s námi lépe trefili. Jen co budeme mít trochu času k nim doplnit GPS souřadnice… J
  • Radost budou mít i vaši přátelé a kolegové hovořící cizími jazyky, kterým jsme ty nejoblíbenější programy, aktivity a zájezdy přeložili do angličtiny, polštinya němčiny.
  • Celý systém jsme výrazně zpřehlednili a doplnili funkcemi pro mnohem efektivnější vyhledávání. Mrkněte třeba na:
  • http://www.balickyzazitku.cz/cz/hledani.php?h_lokalita=0&h_city=0&h_obdobi=0&h_cena_od=&h_cena_do=&h_kategorie=0-0&h_stat=0&h_kraj=vse
  • Vychytala se spousta drobných chybiček a nedostatků, které v systému, který se narodil v roce 2006 a prošel spoustou úprav, pomalu, ale jistě střádaly.

Doufám, že nyní nás čekají zejména již jen ty příjemné povinnosti s přípravou akcí, programů, výletů, zájezdů pro Vás či Vaše přátelé nebo klienty.

Pokud se Vám nabídka a systém líbí, budeme rádi, pokud to vyjádříte na jejím facebooku na https://www.facebook.com/BalickyZazitku.   

Těšíme s Vámi brzy na viděnou na některé z našich akcí!

Tým VK

Pokračování článku

Naposledy změněnočtvrtek, 28 únor 2013 16:25

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

23 let k vašim službám! – 23 years at your service!