Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Podzimní akce pro firmy a skupiny ve Valašském království aneb vítejte u nás 365 dní v roce

Chladné a proměnlivé podzimní počasí už je tady a akcím venku pomalu, ale jistě letos dozvoňuje. Nemusíte však zoufat! V rámci našeho projektu „Vítejte 365 dní" jsme pro Vás připravili široký výběr akcí a programů, kde budete v suchu a teple! Jsme Vám schopni zajistit pohodlí, komfort i originální zábavu za každého počasí!


Nabízíme Vám programy a akce ve kterých naleznete: 

  • příjemné prostředí, stylové ubytování a výbornou gastronomii;
  • salónky pro uzavřenou společnost;
  • kuřácké i nekuřácké místnosti;
  • taneční prostory;
  • konferenční místností s vybavením pro projekci, audio-vizuální techniku;
  • živou hudbu dle Vašeho přání;
  • řízené ochutnávky vín či destilátů s degustací a zkušenými degustátory;
  • tradiční regionální speciality na přání, grilování;

 

Na Frenštátsku – Trojanovice, Pustevny

Hotel Troyer dále nabízí  relaxační a wellness centrum s bazénem, nově vybudovaný minigolf, zapůjčení čtyřkolek. V Hotelu Ráztoka se nachází profesionální bowling a wellnes centrum. Další ideální místo pro uspořádání vašeho firemního večírku je Hotel U Kociána, nebo přímo na Pustevnách – Koliba  Záryš při Hotelu Tanečnica nebo Restaurace Libušín při Hotelu Maměnka.

 

Na Rožnovsku a na Bečvách

Při návštěvě této lokality byste neměli minout Valašské muzeum v přírodě, Rožnovské pivní lázně a Rožnovský pivovar. Zajímavý program na míru vám můžeme nabídnout v Beskydském hotelu Relax, kde si zpříjemníte pobyt v krytém bazénu, relaxačním a wellnes centru, fitcentru, na tenisových kurtech, kuželně, minigolfu.

Štramberk a okolí

Příjemné ubytování naleznete v Hotelu Roubenka, Hotelu Šipka, v chalupách Relaxu v podhůří Beskyd nebo Hotelu Gong. Doporučujeme zařadit do svého programu návštěvu Lašských pivních kúpelí, Městského pivovaru Štramberk, Regionálního muzea v Kopřivnici nebo Aqua Terru a výrobnu originálních Štramberských uší. Tyto všechny aktivity a spoustu dalších vám můžeme zařadit do ucelené individuální nabídky firemního večírku na našem hradě Štramberku. Vybírat je opravdu z čeho:


Ostatní zajímavé lokality

Pokud budete chtít svůj firemní večírek uspořádat v kouzelném okolí Lysé hory na Ostravici, rádi za vámi s naším programem přijedeme. V Hotelu Sepetná nebo Penzionu Sluníčko naleznete příjemné ubytování a spoustu dalších možností trávení volného času – relaxační a wellnes centrum, sportovní hala s lezeckou stěnou, kuželky, segway, turistika, cykloturistika, lanové aktivity, koupaliště a spousta dalších..

V Novém Hrozenkově na Horském hotelu Kohútka, uprostřed krásných hor naleznete ideální prostor na uspořádání vašeho vánočního večírku. Náš netradiční a originální program je možné doplnit aktivitami z široké nabídky služeb hotelu.

 

Těšíme se na Vás na viděnou na našich akcích!

Pokračování článku

Naposledy změněnočtvrtek, 10 říjen 2013 17:14

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

23 let k vašim službám! – 23 years at your service!