Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naše nejlepší reklama je spokojený klient :-)

Vážení klienti, přátelé, vždy děláme vše proto aby jste od nás odcházeli spokojeni a většinou se nám to daří. V cestovním ruchu máme více než 20 let zkušeností a vybíráme pro Vás to nejlepší :-) Naši největí odměnou je vaše spokojenost a pokud nám pošlete ještě takový hezký email, vždy nás to moc potěší :-) 

-----Original Message-----

From:

Sent: Tuesday, August 2, 2016 11:15 AM

To: Obchod Valašské království

Subject: Letecky zazitek

Dobrý den,

včera jsem absolvoval zážitkový let s Vaším pilotem p. Pupíkem. Chci tímto ocenit jeho profesionální přístup, vytvoření skvělé atmosféry v letadle a zajištění zcela nadprůměrnému zážitku při letu. Byl jsem zcela nadšený vším od prvního setkání s lidmi na letišti v Hranicích, přes přípravu na let, samotné zážitky z letu (i když počasí nebylo ideální), až po úžasné přistání a zavezení letadla do hangáru. Děkuji všem, co tento zážitek organizovali, ale zejména panu Pupíkovi - byl opravdu bezvadný lidsky i profesně, vyhověl všem mým přáním. Děkuji. Budu velmi rád doporučovat p. Pupíka.

Vyřiďte, prosím, mé poděkování nadřízenému p. Pupíka.

Děkuji a přeji pěkný den

Juroška

Pokračování článku

Naposledy změněnopátek, 05 srpen 2016 09:38

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!