Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nechcete s námi začít podnikat v Kostarice?

 

Vážení přátelé, nechcete s námi v příštím roce začít podnikat v Kostarice? Připravili jsme si v Kostarice podmínky k založení místní firmy a chceme zde postupně začít podnikat v cestovním ruchu, v obchodu s kávou, s kakaem, čokoládou, koupit nemovitost atd. Právě jsem v Kostarice absolvoval průzkum trhu, strávil jsem měsíc schůzkami s mými kostarickými přáteli a procestoval ji křížem krážem. Kostarika má k podnikání stále velice liberální podmínky, které nelze s podmínkami v ČR vůbec srovnávat. Pokud by Vás naše plány v Kostarice zajímaly, kontaktujte nás! Na fotodokumentaci z mého cestování po Kostarice se můžete podívat na mém FB zde https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4649375415095816&type=3

Těšíme na Váš zájem.

Tomáš Harabiš

CEO

 

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!