Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nechcete se mnou jet na objevitelsko-fotografická expedici do Kostariky?

 
Vážení přátelé, nechce někdo z vás jet se mnou náhodou na takovou "last minute" objevitelsko-fotografickou expedici do Kostariky? Letím zatím sám 17.9., předběžně na měsíc do 17.10., a budu projíždět a připravovat itineráře pro zájezdy a akce CK Karavela a některých dalších CK, fotografovat a zdokonalovat svou zatím mizernou španělštinu. Mám již pronajaté auto, spaní bude zejména u místních v Airbnb, v penzionech, v kempech, u přátel, možná někdy i v autě. Konkrétně budu projíždět tento itinerář -
https://www.karavela.cz/trip/kostarika-tropicky-raj/.... Je to takové "To NEJ z Kostariky". Podělili bychom se o náklady. Podrobnější info - předpokládaná cena a další podrobnosti na dotaz. Pište, volejte!
Tomáš Harabiš

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!