Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nejoblíbenější zážitkové programy již dostupné pro každého

 Vážení přátelé a příznivci netradičních aktivit, opět jsme pro Vás připravili výběr nejoblíbenějších zážitkových programů, které byly doteď většinou dostupné jen pro organizované skupiny.

Nyní tak máte možnost zažít takové akce, jakými je např. Studium na Fakultě pálení a slivovicových vědpasování na občany Valašského královstvíHledání štramberského pokladu nebo slaňování z Trúby. Na každou z těchto vyjmenovaných akcí byly vypsány termíny v našem kalendáři akcí na webu Balíčků zážitků. Do dané akce se tak můžete ve vybraném termínu přihlásit a pokud se sejde potřebný počet lidí k realizaci akce, akci pro vás připravíme v plné kvalitě a za jedinečnou cenu, která je dostupná pro každého! Všechyn akce proběhnou ma Hradě Štramberku!


A pokud by vám náhodou termín vaší oblíbené akce nevyhovoval, tak nás neváhejte kontaktovat a my se vám pokusíme tuto akci „vyhlásit“ ve vámi navrženém termínu!

Tak neváhejte a za zážitky se s námi vydávejte!

Váš Tým VK

Pokračování článku

Naposledy změněnočtvrtek, 06 březen 2014 19:36

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!