Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oznámení o omezení služeb po dobu "úsporného režimu". Aktuální informace na našem FB

 

Vážení naši klienti a přátelé, od března 2020 do 15.4.2022 jsme z důvodů zavedených proticovidových opatření v různých zemích světa, v kterých realizujeme naše služby a aktivity, přešli do "úsporného režimu". V rámci úsporného režimu jsme omezili naše provozní hodiny i naše služby a věnovali se pouze zajištění základního provozu a služeb. Posunuli jsme také realizaci našich rozvojových projektů.  

Omlouváme se Vám tím za občasnou "nedostupnost", prodlení v odpovědích na vaše dotazy apod. Po dobu "úsporného režimu" jsme se více věnovali našim rodinám, vzdělávali se a hledali pro vás nové možnosti realizace vašich projektů. 

Po dobu úspornégo režimu aktualizujeme informace o našich aktivitách a službách zejména na našich FB profilech, stránkách a skupinách:

https://www.facebook.com/tomas.harabis

https://www.facebook.com/ValasskeKralovstvi

https://www.facebook.com/senses7

https://www.facebook.com/smarttourismservices

https://www.facebook.com/smartrestart

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!