Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sny jsou od toho aby se uskutečňovaly... Poradíme vám jak

 

Vážení naší přátelé a klienti,

je tady další rok a my bilancujeme a plníme si své sny a rádi bychom vám pomohli s plněním i těch vašich. Neznám mnoho lidí, kteří by nesnili o tom navštívit a zažít Nový Zéland. Když se jich však ptám, proč si tento sen nesplní, většina z nich to odůvodňuje nedostatkem peněz, případně času a většinou se nikdy nerozhodnou. Rozhodnutí je však něco co může každý z nás udělat nezávisle na penězích a nezávisle na tom kolik má času. A rozhodnutí je přitom na celé cestě k realizaci asi ten nejdůležitější prvek. Svá největší životní rozhodnutí jsem vždy dělal nezávisle na okolnostech. Bylo mi 16, žil jsem v totalitní republice a v kapse jsem měl korunu, když jsem se rozhodl pro svou cestu kolem světa. O pár let později jsem ho objel... Takové sny to jsou často velké věci a je potřeba si uvědomit, že velké věci nejdou většinou hned a vede k nim často dlouhá a strastiplná cesta. Jinými slovy, zpravidla nemůžete na NZ odjet hned když vás to napadne a je potřeba na svých snech pracovat. Pracovat musíte vy a my vám poradíme jak to udělat abyste byli úspěšní a pomůžeme vám vaše sny zrealizovat. Zahájili jsme projekt "Moje cesta", s kterým vás budeme průběžně seznamovat a bude nám ctí být na ní vašim průvodcem. Pro bližší informace k "Vaší cestě" nás kontaktujte nejlépe emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Těšíme se na váš zájem a na "cesty s vámi".

Tomáš Harabiš - ředitel společnosti

 

  

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!