Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Speciální nabídka našeho kalendáře 13 TOP NATURAL WONDERS OF THE USA - 2021 - 2022

 
Vážení přátelé, aktualizoval jsem svůj nový dvouletý kalendář 13 TOP NATURAL WONDERS OF THE USA - 2021 - 2022 , sestaven z fotografií z mých cest po západě USA.
Základní info pro zájemce: Cena kalendáře je 180 CZK + poštovné 95 CZK, případně dobírka 29 CZK. Kalendář již máme na skladě a zakoupit ho můžete jednoduše i v našem eshopu www.kralovskyjarmark.cz. Zájemci o více kusů, reklamní potisk atd., prosím svá přání a objednávky pište na email české kanceláře Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vyřizovat je budeme obratem v pořadí, v kterém přijdou.
Moc děkuji a těším se na Váš zájem!
Technické údaje kalendáře budou: Formát: 40 x 30 mm (A3), "dvouletost" je vyřešena pomocí proužku 2021, který se po roce odtrhne a odkryje se rok 2022.
Rozsah: Titulní strana + 12 listů jednostranně potištěných + podkladový karton; Barevnost: 4/0 (na spadání – černý podklad), materiál: lesklá křída 170 g/m2, materiál podkladu: bílý karton na zpevnění cca 300 g/m2 – nepotištěný, cca o 2 cm delší než kalendář (tj. 400 x 320 mm) k potisku reklamy partnera.
Vazba: černá drátěná kroužková vazba + háček na zavěšení.

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!