Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V Praze začíná od října fungovat zastoupení Smart Tourism Services nejen pro Nový Zéland a Austrálii

 

Vážení naši přátelé a klienti,

jak již jsme Vás informovali v průběhu minulých měsíců, ve spolupráci s naší spřátelenou agenturou FAJN Agency otevíráme obchodní zastoupení naší novozélandské  společnosti SMART TOURISM SERVICES Ltd v Praze na adrese Zvolenská 3130/2, Praha 4 - Záběhlice. K těmto změnám jsme se odhodlali s ohledem na již dříve avizované aktivity v zahraničí, kdy jsme se začali soustředit zejména na poskytování našich služeb klientům na Novém Zélandu, v Austrálii, Skandinávii a v Jižní Evropě. V případě zájmu o vaše akce a aktivity v těchto zemích a oblastech jsme vám tedy k dispozici již přímo v Praze, kde si s námi můžete domluvit schůzku. Naše telefony a emaily se nemění :-).

 

Pokud se chcete sejít nebo domlouvat přímo se mnou, jsem nyní ještě do 11.10. v ČR a od 13.10. až do konce března 2018 se budu pohybovat mezi Austrálií, Novým Zélandem a ostrovy v Tichomoří. Nejlépe mne zastihnete na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., který vyřizuji pravidelně.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na další spolupráci s vámi.

Tomáš Harabiš

Výkonný ředitel

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!