Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zorganizujeme vaše akce a programy na vybraných hradech Moravy a Česka

Vážení přátelé a naší milí klienti, i když jsme pro Vás dosud většinu akcí dělali na našem domovském hradě Štramberku, již druhým rokem Vám můžeme nabídnout i jiné hrady Moravy a Čech! Láká vás hledání hradního pokladu, historické hry, šermíři, historická představení, létající dravci nebo jen pohodový program s historickou hostinou nebo s grilováním či opékáním a příjemnou hudbou?

Napište nám do poptávkového formuláře vaši představu a my Vám program navrhneme a ten vhodný hrad vybereme! Každý hrad má své vlastní kouzlo a svá specifika a vaše akce na něm bude vždy jedinečná! Pro začátek jsme pro Vás připravili Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci a s dalšími blízkými hrady jako jsou Hukvaldy, Helfštýn, Bouzov, Buchlov vyjednáváme možnosti a podmínky. Můžete se na ně těšit již velice brzy! A my se těšíme brzy na viděnou s Vámi!

Tým CK VK

Pokračování článku

Naposledy změněnočtvrtek, 15 květen 2014 17:39

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!