Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Myslivosti zdar

Pořad Českomoravské myslivecké jednoty s kulturním programem v sobotu 30. srpna 2014 od 9:00 hod. ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově p. R.. Vystoupí Jožka Šmukář s muzikou, čeká vás Svatohubertská mše, zvěřinové speciality.

Redakce časopisu Myslivost a Klub autorů při ČMMJ ve spolupráci s Valašským muzeem v přírodě, městem Rožnov pod Radhoštěm, Okresním mysliveckým spolkem ve Vsetíně a Všeobecnou pojišťovnou Halali a firmou Expal vyhlašuje v rámci programu Mysliveckých slavností v Dřevěném městečku první ročník česko-slovenské přehlídky a soutěže MYSLIVECKÉ LETOKRUHY 2014

  • pro díla řezbářů z České a Slovenské republiky s tématem myslivosti
  • sobota 30.8.2014
  • začátek akce v 9.00
  • areál Dřevěného městečka Skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm
Naposledy změněnostředa, 06 srpen 2014 19:22

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!