Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Obrátíme svět „vzhůru nohama“ aneb na co se s námi můžete těšit v roce 2015?

Průměrné mzdy 50 tisíc měsíčně, silnou korunu, hromadu dobře placených pracovních příležitostí a nízkou nezaměstnanost, štíhlý a občansky vstřícný stát bez zbytečné byrokracie a zkorumpovaných politiků, spravedlnost, lásku, pravdu, zdraví, spoustu času na vaše děti a rodinu, usměvavé a spokojené lidi kolem sebe a život jako na Novém Zélandu... :-)


Ne, neděláme si legraci... Že jsem se zbláznil a stal se ze mě naivní snílek? Samozřejmě, že trochu přeháním a určitě to všechno nezvládneme v roce 2015, ale zažijte si aspoň jednou v životě život „vzhůru nohama" na Novém Zélandu a pochopíte a uvěříte, že žít „normálně" není zase takový problém. A ptáte se co za to? Jen trochu více osobní zodpovědnosti každého z nás... Při bližším ohledání zjistíte, že jsme kupodivu velice podobné společnosti, pouze v té naší již léta politici okrádají své občany! O peníze, o práva, o bezpečí, o jistoty, o pohodu, o úsměvy...
A jak, že to chceme udělat? Nejdříve vás musíme přesvědčit, že to lze. ČIŇTE SVÁ ZÁSADNÍ ROZHODNUTÍ SRDCEM A NEZÁVISLE NA OKOLNOSTECH... Pak už je to na vás... Kdo můžete, zajeďte si na Nový Zéland. Kdo nemůžete, přisvojte si „kiwi attitude" a klidně zůstaňte doma. A co že to je ten „kiwi attitude"? Je to novozélandský přístup k životu. Přístup k životu, který dělá většinu obyvatel této ostrovní země na konci světa spokojenými a šťastnými. Na NZ jsme se inspirovali i při zakládání VALAŠSKÉHO KRÁLOVSTVÍ. Chystáme pro Vás na téma Nového Zélandu nejen řadu přednášek, ale i vlastní expedice, a ve spolupráci s vybranými CK i nové poznávací zájezdy na míru!
Již je to totiž více než 25 let po revoluci a já se ptám sám sebe, jestli jsem spokojený se stavem naší společnosti. A bohužel si musím odpovědět, že SPOKOJENÝ NEJSEM. Loni jsme museli obzvlášť bojovat, abychom uhájili naše základní občanská práva a hodnoty a domohli se elementární občanské spravedlnosti. Uvědomili jsme si, že pokud chceme nějakou změnu, je potřeba měnit věci od základu a chtě nechtě se musíme v některých případech angažovat i politicky.
Kromě již našich tradičních akcí, aktivit a služeb, se budeme v roce 2015 věnovat prosazování zásadních změn v organizaci turizmu a cestovního ruchu v regionech. Zdaleka však již nezůstaneme jen doma, ale budeme se dále specializovat zejména na Nový Zéland, kde budeme provázet a tvořit pro vás nové zajímavé produkty a programy. Zároveň je Nový Zéland pro nás inspirací k tomu jak věci dělat tady.
Protože bohužel stále nevíme jaká bude situace s Hradem Štramberkem, budeme se opět snažit situovat naše aktivity a programy i do jiných vhodných lokalit – jsme otevřeni pomoci vám s provozem vašeho turistického cíle!
S ohledem na zkušenosti s cestováním se svými třemi dětmi bychom pro Vás rádi začali připravovat produkty pro cestování rodin s dětmi.
O aktuálních produktech a službách Vás budeme průběžně informovat na našich stránkách. Užívejte dnů i roku 2015! Těšíme se na další setkávání s Vámi :-)
Tomáš Harabiš

Naposledy změněnostředa, 14 leden 2015 16:22

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

23 let k vašim službám! – 23 years at your service!