Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

RESTART 2023

Vážení přátelé a klienti,

je konec března 2023 a již můžeme s určitostí říct, že další nelehký rok 2022 máme úspěšně za sebou. „Konec covidu“ nám opět otevřel svět, a tak jsme mohli pokračovat v našich plánech a projektech v Kostarice, na Islandu, v USA, na Novém Zélandu i v Polynésii. V České republice se však situace v naší branži, zejména díky válce na Ukrajině a obavám z budoucnosti, příliš nezlepšila. Proto jsme lzatím s našimi českými projekty nikam nespěchali a nabízíme Vám je až letos. Ekonomicko – politickou situaci v České republice nevnímáme pozitivně již dlouhodobě a v posledních 10 letech jsme proto také naše know-how a zkušenosti uplatňovali mnohem více v zahraničí.

Česká republika nutně potřebuje RE!START! Za 31 let naší profesionální činnosti v regionálním rozvoji a v cestovním ruchu máme s podobnými „restarty“ již mnoho zkušenosti i z různých koutů světa. Připravili jsme proto pro vás několik projektů, které by nám všem měly pomoci RE!STARTOVAT nejen náš obor, podnikání, ale v řadě případů i vlastní profesní a osobní životy. Bližší informace
naleznete v našem nabídkovém katalogu nebo nás rovnou kontaktujte.
Budeme se těšit na další spolupráci s Vámi!
Za tým Valašského království a Smart Tourism Services
TOMÁŠ HARABIŠ, ředitel

Naposledy změněnosobota, 01 duben 2023 00:21

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!