Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujte s námi, pomůžeme Vám přežít rok 2016

Vážení přátelé a obchodní partneři,

uvědomujeme si, že každý z Vás je jiný, každý má svůj styl, svoje představy a možnosti!  Rok 2015 byl rokem změn a troufám si říct, že rok 2016 v tom nebude jiný... Kdo bude chtít přežít, se bude muset změnit nebo bojovat. Obrazně a možná i doopravdy... Doporučujeme abyste se ve své komunikaci začali ještě více orientovat na své "blízké klienty/přátelé". Pokud potřebujete zahraniční klienty, tak také na moderní komunikační technologie a znalosti cizích jazyků a zvyklostí.

 

Tak jako přinášíme úspěšné české projekty na Nový Zéland, stejně tak se snažíme přinést originální a nadčasový "KIWI ATTITUDE" a své zkušenosti z cestovního ruchu na Nového Zélandu k nám a promítnout ho do našich služeb a projektů. Chcete být jejich součástí? Chcete aby Váš byznys přežil rok 2016? Využijte některou z našich služeb:

PORADENSTVÍ  A DOTACE - pomoc při zajištění financování vašich projektů. Doporučíme Vám vhodné dotační programy (krajské, státní, evropské, nadační apod.) a připravíme vaše žádosti o dotace, studie proveditelnosti a projekty. Máme za sebou desítky úspěšných projektů za miliony korun.

AIRBNB - pomoc při obsazení vašich soukromých  ubytovacích kapacit. V současnosti AIRBNB mění ubytovací zvyklosti cestovatelů a turistů na celém světě - https://www.airbnb.cz/, ve zkratce "nafukovací matrace a snídaně". Pojďte s námi a s AIRBNB vytvořit z našeho regionu pohostinnější místo na světě. Provedeme registraci vašeho ubytování, vytvoříme motivační texty a pomůžeme vám najít vaše klienty.

TRIPADVISOR - https://www.tripadvisor.cz/ - největší a nejpoužívanější cestovní web na světě. Zahrnuje více než 200 milionů recenzí, názorů a fotografií hotelů, restaurací, atrakcí a mnoho dalšího. Provedeme vaší registraci, vytvoříme vytvoříme vaší prezentaci a pomůžeme vám najít vaše klienty.

FACEBOOK - Provedeme vaši registraci a nastavení FB profilu, tvorbu a správu textů, obrázků, psaní a správu vašich novinek, systematické vytváření a správu vašeho okruhu fanoušků apod.);

VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ – KOŠTY DESTILÁTŮ, PIV, ZÁBAVNÉ PROGRAMY, VZDĚLÁVACÍ PROGRAMY, PROGRAMY PRO FIRMY, RODINY S DĚTMI apod. – nabízíme organizaci akcí a eventů pro vaše klienty, programy pro zahraniční klienty v jazykových mutacích apod. Z akcí vám vyplácíme provizi! Mrkněte na www.balickyzazitku.cz.  

DOBRÉ SKUTKY – zapojení do projektu. Projekt dobré skutky spojí aktivity, výlety, cestování s možností něco dobrého pro někoho vykonat.

DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, PARKY, MOBILIÁŘE, TURISTICKÉ ZNAČENÍ – postavíme vám dětské hřiště, vybavíme městský park, postavíme stylové turistické značení apod.

ZAŽIJ TO NEJ... - vaše nejzajímavější služby, aktivity, akce, nejpěknější místa, největší tipy atd. zpracujeme do uceleného produktu a nabídneme na trhu cestovního ruchu v ČR i v zahraničí! Konkrétní nabídku Vám zašleme na vyžádání.

GRAFICKÉ SLUŽBY - využití služeb našeho kreativního grafického studia ke zpracování a výrobě vašich originálních propagačních a informačních kampaní, materiálů a suvenýrů - letáků, kalendářů, pohlednic, nálepek, razítek, pamětních listů, triček, hrníčků apod. na celou sezónu;

BALÍČKY ZÁŽITKŮ - Vytvoření „Balíčků zážitků" či zájezdů, pobytů, výletů s využitím vašich kapacit a služeb a jejich cílený marketing apod. (na produkty se můžete podívat na www.balickyzazitku.cz);

Objednáte-li si u nás služby v celkovém ročním úhrnu nad 10 tisíc CZK bez DPH, získáte od nás zdarma reklamní prostor na našich www stránkách www.valasske-kralovstvi.cz nebo www.balickyzazitku.cz na prezentaci vašich novinek a poukaz na 10% slevu na účast v naší expedici na Nový Zéland v sezónu 2016/2017! 

Těšíme se na spolupráci s Vámi :-)

Tým VK

Naposledy změněnopondělí, 20 červen 2016 07:52

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

23 let k vašim službám! – 23 years at your service!