Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ bude mít od 4. Září nové kanceláře

Vážení přátelé a klienti,

po téměř 18 letech opouštíme naší kancelář ve Frenštátě p. R. a od 4. září nás najdete na adrese Trojanovice Bystré 272 v kouzelné valašské chalupě z roku 1786. Naše novozélandská společnost SMART TOURISM SERVICES bude mít od 1.10. obchodní zastoupení v Praze na adrese Zvolenská 3130/2, Praha 4 - Záběhlice. K těmto změnám jsme se odhodlali s ohledem na již dříve avizované naše aktivity, kdy jsme se začali soustředit zejména na poskytování našich služeb klientům v zahraničí, a to zejména na Novém Zélandu, v Austrálii, Skandinávii a v Jižní Evropě.

Kancelář Valašského království v Trojanovicích se bude dál starat o naše aktivity v regionech, ČR a zejména v Beskydech a na Valašsku. Nebude mít však již otvírací dobu a schůzky je potřeba na našem kontaktu +420 774 668 011 domlouvat předem. Naše obchodní zastoupení v Praze bude mít na starost naše aktivity v zahraničí (Nový Zéland, Austrálie, Skandinávie apod.) a schůzky je potřeba si opět domluvit předem na našem telefonu +420 774 668 011.
Pokud se chcete sejít nebo domlouvat přímo se mnou, jsem nyní až do 11.10. v Evropě a od 13.10. až do konce března 2018 se budu pohybovat mezi Austrálií, Novým Zélandem a ostrovy v Tichomoří. Nejlép39 je mne kontaktovat na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., který vyřizuji pravidelně.

Děkujme za pochopení a budeme se těšit na další spolupráci s vámi.

Tým VK

Naposledy změněnostředa, 04 říjen 2017 14:26

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!