Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Připravujeme projekt ZA DOBRÝMI SKUTKY 2015

Vždy když se vrátím z Nového Zélandu domů, přemýšlím v čem je ten obrovský rozdíl, který mě tady praští do nosu a proč se do této země tak rád vracím... Jak je možné, že tam věci jdou tak snadno a tady i ty běžné věci mírně řečeno "drhnou"? Přitom si procházím svůj FB a narážím na video níže a uvědomuju si, že to co se tady v posledních letech významně vytratilo, je lidská LASKAVOST a s ní spojené přirozené konání "malých DOBRÝCH SKUTKŮ"... Bohužel si už ani nepamatuju, kdy jsem tady naposledy nějaký spontánní projev laskavosti někoho "cizího z ulice" zažil...:-(. ANO, ASI TOU NEJSILNĚJŠÍ MOTIVACÍ K NÁVŠTĚVĚ NOVÉHO ZÉLANDU JE LASKAVOST JEHO OBYVATEL A TÉTO ZEMĚ JAKO CELKU. SETKÁVÁTE SE S NÍ NA KAŽDÉM KROKU, KDYŽ VÁM NĚKDO VRÁTÍ VAŠÍ ZTRACENOU PENĚŽENKU NEBO ZAPOMENUTÝ FOŤÁK SE VŠÍM VŠUDY, KTERÝ JSTE ZAPOMĚLI PŘI STOPOVÁNÍ V AUTĚ NEBO VÁM JEN PORADÍ NA ULICI APOD. PRO VÁS NEZNÁMÍ LIDÉ DĚLAJÍ VĚCI PROTO ABY VÁS POTĚŠILI!!! NĚCO, ZA CO VÁS U NÁS SKORO BUDOU POVAŽOVAT PŘINEJMENŠÍM ZA PODIVÍNA. A TO PRÁVĚ CHCEME ZMĚNIT... 

 A i když se jedná o sehrané propagační video, jde na něm dobře vidět jak laskavost a s ní spojené konání dobrých skutků mezi lidmi funguje a jakou má energii... Připravili jsme pro Vás proto nový projekt, který jsme nazvali ZA DOBRÝMI SKUTKY 2015, kterým chceme dát vašim akcím, výletům a cestování ještě další smysl.

Do projektu v této chvíli shromažďujeme lidi a příležitosti u kterých můžete vykonat při své akci, na svém výletě apod., nějaký dobrý skutek. Připravujeme pro místa, kde se setkáté s laskavými lidmi a hezké chvíle s nimi ve vás zanechají hluboké zážitky. Putování spustíme na začátku června a budeme ho průběžně doplňovat  novými "dobrými skutky" :-).

Bližší informace a pravidla budete v příštích dnech nacházet na našich stránkách :-)

Těšíme se na Vás :-)

TH

Naposledy změněnoneděle, 12 duben 2015 18:02

Média

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!