Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Valašské království nabízí pomoc exkrálovi Polívkovi – výzva všem občanům

Kdyby ste potkali exkrála Boleslava Polívku (poznáte ho mimo jiné podle velkého červeného nosu a vrávoravého kroku), tož mu řekněte, že už sa nemusí schovávat a Valašské království mu nabízí ekonomický azyl! Ať sa přihlásí na nejbližším Valašským konzulátě či imigračním úřadě a že už si ho od tama odnesem a do Království dopravíme!


„Robota na polú, robota v chlívě, robota všude, kde sa Bolek podívá...", odpovídá valašský Správca roboty a dřiny Bořivoj Gargulák na můj dotaz, estli máme pro Polívku nějakú robotu, když o tu svoju farmu přišel.
„Tož mu dáme ten ekonomický azyl a prácu až do smrti, aby v téj Českéj republice nědělal ostudú a nechodil tam jak sa říká „s holú řiťú". Za ty 4 roky kralování si aj cosi zaslúží!
Tož tak! Bolku neboj sa, všeci se na tebe v tvoji nové roli moc těšíme!
Ogaři a cérky z Valašského království

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

23 let k vašim službám! – 23 years at your service!