Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hledáme asistentku/asistenta do naší kanceláře ve Frenštátě p. R.

Hledáme asistentku/asistenta pro naší kancelář ve Frenštátě pod Radhoštěm. Jedná se o plný pracovní úvazek v mezinárodním cestovním ruchu s pružnou pracovní dobou, pondělí - pátek 8.00 – 17.00. Mimo sezónu dohodou možnost i práce z domova. Nabízíme progresivní odměňování - od 13 000 Kč při zaučení do 20 000 Kč při zvládnutí všech pracovních povinností a dobrých obchodních výsledcích. 

Popis práce:

Agenda cestovní agentury, komunikace s klienty v českém a anglickém jazyce, příprava účetních a mzdových podkladů, fakturace, obchodní korespondence, skladová evidence. Bližší informace poskytneme na telefonu.

Požadavky:

Středoškolské vzdělání s maturitou, AJ slovem a písmem, znalost práce s programy WORD, EXCEL, POHODA, řidičský průkaz sk. B. Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, dobré komunikační a organizační vlastnosti, pečlivost, bezúhonnost, flexibilita, příjemné vystupování.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a žádost o zaměstnání na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naposledy změněnočtvrtek, 28 červenec 2016 07:27

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!