Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vydáváme Výroční turistickou známku na rok 2016 - Valašský atom

Vážení přátelé a kamarádi,

Omlouváme se Vám, že nám to tak dlouho trvalo. Významné objevy sa však nerodí každý den a ani náš chodník k objevení Valašského atomu nebyl vyšlapaný. Valašský atom by v žádném případě neměl chybět v žádné domácnosti! Je praktický, univerzální a můžete s ním dělat prakticky cokoliv! Běhat, jezdit na kole, plavat, létat, vařit, prostě cokoliv Vás napadne! Má ideální velikost a jeho poločas rozpadu je dán pouze tím, co s ním budete dělat a jak se o něho budete starat! Oproti ostatním atomům, je to jediný atom, který můžete klidně pozorovat pouhým okem a který si můžete i koupit :-). Je to jediný ATOM na trhu!!! Od příštího týdne si budete moci Valašský atom pořídit v naší Palírně ve VMP, a ve všech lepších obchodech ve Valašském království nebo objednat v naši kanceláři :-) 

Zaručeně pravdivá história objevení Valašského atomu

Nejdříve jsme museli přijít na to, kde ho vúbec objevovat. Usúdili sme správně, že Valašský atom bude nejspíš ve valašské pálenici, protože tam sa aj v minulosti objevily ty největší valašské objevy a vynálezy. "Gdo tu nechal ty hrábě... !!!", zařval Chrudoš jak vstúpil na ten vědecký chodník do pálenice a v hlavě sa mu zablesklo. "Zahlédl jsem na okamžik jeho obraz... Poločas jeho rozpadu byl však tak rychlý, že z něho po tevření očisek už nic nezbylo, pravil než naposledy vydechl... :-(. Po operaci mozku Chrudoše se však předním valašským chirurgům podařilo z násady hrábí Valašské atomy zahránit :-). 

Tým VK

Naposledy změněnopondělí, 27 červen 2016 18:42

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

23 let k vašim službám! – 23 years at your service!