Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

B7 očima Aničky a Máry

Beskydská sedmička je závod, který před několika lety zahájil boom ultra závodů u nás. A na startu jeho letošního pátého ročníku jsem poprvé stanul i já. A dobrovolně se přiznám, že se mi splnilo jedno přání. Absolvovat tuto akci jsem toužil od jejího počátku. Bohužel problém byl v tom, že se jedná o závod dvojic a já žádného partnera nikdy neměl. O důvodech se rozepisovat nebudu, protože je jich více a kdo mě zná, tak ví o čem mluvím. Až na konci minulého roku se ke mě dostala nabídka, zda nechci závod absolvovat s Aničkou Geletičovou. Sice jsem ji osobně moc neznal, ale moc jsem neváhal, nabídku přijal a v lednu podal přihlášku mezi prvními.

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!