Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Frenštát pod Radhoštěm se chystá na extrémní BESKYDSKOU SEDMIČKU

Ve Frenštátě pod Radhoštěm se vše chystá na sportovní událost roku. V pátek 6. září se sjedou do Frenštátu pod Radhoštěm tisíce vyznavačů horské extrémní turistiky. Fenomenální, naprosto jedinečný, extrémní a masový. Všechny tyto přídomky si plným právem zaslouží akce Adidas - Continental Beskydská sedmička 2013. B7 je přes 90 km dlouhý přechod Beskyd s převýšením, které je stejné jako při výstupu na druhou nejvyšší horu světa K2. Už 4 roky poskytuje město Frenštát pod Radhoštěm hlavní zázemí celému závodu. Právě zde se v pátek 6. 9. 2013 všechny závodní týmy zaregistrují a po startu na náměstí Svobody v Třinci se přes hřebeny Beskyd do Frenštátu zase vrací. V neděli 8. září celá akce vrcholí medailovým ceremoniálem na frenštátském náměstí.

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!