Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pozvánka - Sportbálek 2015

Sportovní klub Valašského království ve spolupráci s Měks Frenštát, Vás srdečně zve na 2.ročník dětského sportovního maškarního plesu „SPORTBÁLEK". Tentokrát se na Vás těšíme v tělocvičně Hotelové školy, a to v neděli 15.února od 14:00.

Téma letošního Sportbálku bude horský, ba přímo horolezecký. Horolezcké osobnosti v čele s Ádou Dudkem se totiž pokusí zdolat „Sněžnou horu", na které přebývá Yeti. Děti pomohou horolezcům zdolat poslední 4metry této hory, a to tím, že splní 4 soutěže jak jinak než s horolezeckou tématikou. Po celý karnevalový čas si mohou děti malovat s Ádou Dudkem, a pomoci mu doplnit obří mapu. Po velkém finále – dobytí „Sněžné hory"- vypukne hřeb večera, a to hlavní soutěž, ve které budou děti bojovat o umístění na stupních vítězů a převzít hodnotné ceny. Nebude chybět ani diskotéka a promenáda masek.

Jelikož je ten to karneval sportovní, jsou vítány SPORTOVNÍ MASKY! Součástí programu je i hodnocení nejlepších masek.
O dobrou zábavu se postará DJ, a občerstvit se můžete v gastrozóně, kterou připravila Radniční restaurace.

Vstupenky jsou v předprodeji na těchto místech: TIC na náměstí ve Frenštátě, a v prodejně Cyklosport Prašivka na Bezručově ulici. Vstupné je 50,-Kč/os. Zajistěte si vstupenku včas! Není možná rezervace místenek, vstup do tělocvičny je od 13:30.

Těší se na Vás celý tým Sportovního klubu Valašského království

Více z této kategorie: « Minibykekap 2014

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!