Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Chcete své plány realizovat na Novém Zélandu? Připravili jsme pro vás nové stránky.

Navštivte www.smarttourism.nz Jsou to zatím jen jednoduché stránky, které jsme připravili pro ty, kteří mají plány začít "něco dělat" na opačném konci světa - na Novém Zélandu a v Jižním Pacifiku. Spolu s naší partnerskou společností SMART TOURISM SERVICES Ltd. se již 3 roky specializujeme na poradenství k podnikání na NZ, zakládání společností, organizaci firemních a skupinových akcí, cestování apod. Stránky jsou zatím jen v angličtině a primárně jsou určeny těm našim klientům a partnerům na na Novém Zélandu, kteří si tam chtějí zřídit obchodní zastoupení a začít prodávat své služby nebo výrobky. Pokud máte zajímavý projekt, produkt nebo jen chcete zmapovat možnosti trhu na opačném konci světa, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s Vámi a uděláme vše proto, abyste si Nový Zéland zamilovali tak jako my :-).

Tomáš Harabiš

Naposledy změněnopátek, 01 leden 2016 08:31

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

23 let k vašim službám! – 23 years at your service!