Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spouštíme balíček služeb na pomoc firmám a institucím v zahraničí postižených pandemii COVID19

V rámci našeho balíčku budete moci využívat služeb naší zahraniční sítě partnerů a dalších nástrojů s výraznou státní podporou. Naše služby navazují na balíčky a programy podpory vyhlášené Ministerstvem průmyslu a obchodu (MPO), EGAPu a ČMZRB.

Náš balíček zahrnuje služby v těchto pěti oblastech:

1) Praktické informace k provádění zahraničních operací v "koronavirové" situaci s řadou omezení v dané zemi; 2) Asistence našich zahraničních partnerů při problémech s realizací vašich zahraničních obchodů; 3) Hledání a analýza příležitostí, asistence při vyhledávání a ověřování vhodných zahraničních obchodních partnerů; 4) Pomoc a sdílení informací prostřednictvím série webinářů a online konzultací; 5) Využít služeb našich místních expertů, kteří Vám mohou asistovat v místě při domlouvání a realizaci vašich obchodů. Většina dnes zaváděných opatření směřuje k omezení pohybu osob, ne však zboží. To se týká i mezinárodní obchodní výměny. V současné chvíli není možné cestovat k jednání se zahraničními partnery nebo je zvát k návštěvě do ČR. S ohledem na narůstající bariéry zahraničního obchodu se jeho realizace a logistika stává čím dál složitější. To vše představuje již dnes vážnou překážku pro české firmy i instituce. Jsme připraveni Vám v zahraničí nabídnout asistenci, především v případě administrativních bariér kladených na dovozce místními úřady. Současně vzhledem k omezení pohybu osob nabízíme pomoc při hledání nových kontaktů a příležitostí v oborech, které budou součástí stimulačních balíčků jednotlivých států. Naše zahraniční síť partnerů je připravena Vám pomoci analyzovat příležitosti, vyhledat vhodné obchodní partnery a předat jejich kontakty v rámci společné zahraniční sítě. Naše služby Vám umožní na zahraničních trzích operativně reagovat na mimořádnou situaci. Nově bude možné využít služeb místních expertů, kteří zajistí kontinuitu obchodních styků a řešení logistických a jiných problémů spojených s mimořádnými opatřeními. V době omezení pohybu osob mohou tyto subjekty mimo jiné firmám pomoci zajistit osobní styk a dohled nad jejich aktivitami v místě.
Naposledy změněnopondělí, 13 duben 2020 00:19

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!