Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ vstupuje na novozelandský trh s úspěšnými českými projekty, výrobky a technologiemi

Vážení přátelé a kamarádi,

určitě jste si všimli, že náše novozelandská ambasáda v posledních letech zintenzivnila svou činnost, která postupně přešla až k založení Valašsko - Novozelandské společnosti SMART TOURISM SERVICES Ltd., která pomalu, ale jistě na Novém Zélandu začíná reprezentovat úspěšné české projekty, výrobky a technologie, zejména v tourismu - VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ - www.valasske-kralovstvi.cz, PAMĚTNÍ MINCE - http://www.pametni-mince.cz/, TURISTICKÉ ZNÁMKY - http://www.turisticke-znamky.com/ apod., s přesahem do dalších oblastí, v kterých nejen Valašské království, ale i naše spřátelená Česká republika dominuje. 

Jedná se zejména o dodávky českých pivovarských technologií na novozelandský a australský trh, kdy jsme se dohodli s předními českými výrobci na jejich obchodním zastoupení. V jednání jsou také dodávky modelů dinosaurů a stavba prvního novozelandského dinoparku, kdy jednáme s českým výrobcem a provozovatelem o stavbě Dinoparku na Jižním ostrově Nového Zélandu. Pokud máte i vy projekt, produkt či technologii o kterém si myslíte, že na trhu u protinožců chybí a mohla by tam uspět nebo se chcete na něco k podnikání na Novém Zélandu zeptat, neváhejte nás kontaktovat nejlépe emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my uděláme vše proto, abychom Vám pomohli.

O realizaci jednotlivých projektůch a našich aktivitách u protinožců Vás budeme průběžně informovat v dalších novinkách. Těšíme se na vaše dotazy :-)

Tomáš Harabiš

Naposledy změněnoneděle, 08 listopad 2015 18:40

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

23 let k vašim službám! – 23 years at your service!