Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Volný čas

To nejlepší z Valašského království

Vážení naší přátelé a klienti, chcete-li zažít opravdu něco opravdového a valašského, nechte si namíchat koktejl toho nejlepšího z Valašského království. Máme nové "bačovské aktivity" a můžete si vyzkoušet například zahánění ovcí do ohrady, dojení koz a seznámit se s problematikou primitivního hospodářství :-)  A kromě toho samozřejmě celou řadu aktivit, které Beskydy a Valašsko nabízí... Napište nám, kdy přijedete, kolik tak asi u nás chcete utratit a my se postaráme, abyste od nás odjížděli spokojeni  a plní intenzivních zážitků! Těšíme se na vaší návštěvu :-) TH Pokračování článku
Číst dál...

To nejlepší z Nového Zélandu s Tomášem Harabišem a CK Australia Puzzle

Přátelé a kamarádi, pomalu, ale jistě se blíží termíny, kdy je potřeba rezervovat i své cesty k protinožcům . Vydejte se s námi a s CK Australia Puzzle na Nový Zéland! Obecné informace naleznete na stránkách níže nebo mě kontaktujte a domluvte si se mnou schůzku na 777 556 021. Těšíme se na Vás :) Pokračování článku
Číst dál...

SLAVÍME 55 LET CIVILNÍHO PROVOZU A ROZDÁVAJÍ SE DÁRKY

LETIŠTĚ LEOŠE JANÁČKA V OSTRAVĚ VYHLAŠUJE SOUTĚŽ Rozdáváme dárky! Využíváte ostravské letiště pro Vaše cesty na dovolenou nebo za prací? Zapojte se do soutěže o hodnotné ceny. V letošním roce slavíme 55 let civilního provozu a připravili jsme pro Vás zajímavé dárky. Stačí vyplnit soutěžní kupon při Vašem odletu nebo příletu z ostravského letiště Leoše Janáčka. Soutěž probíhá od 1.5. do 30.9.2014. 
Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

23 let k vašim službám! – 23 years at your service!