Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Volný čas

Nejoblíbenější zážitkové programy již dostupné pro každého

 Vážení přátelé a příznivci netradičních aktivit, opět jsme pro Vás připravili výběr nejoblíbenějších zážitkových programů, které byly doteď většinou dostupné jen pro organizované skupiny. Nyní tak máte možnost zažít takové akce, jakými je např. Studium na Fakultě pálení a slivovicových věd, pasování na občany Valašského království, Hledání štramberského pokladu nebo slaňování z Trúby. Na každou z těchto vyjmenovaných akcí byly vypsány termíny v našem kalendáři akcí na webu Balíčků zážitků. Do dané akce se tak můžete ve vybraném termínu přihlásit a pokud se sejde potřebný počet lidí k realizaci akce, akci pro vás připravíme v plné kvalitě a za jedinečnou cenu, která je dostupná pro každého!…
Číst dál...

Rezervujte si jarní a letní programy, termíny rychle mizí

Vážení klienti, vzhledem k tomu, že se pomalu, ale jistě začínají plnit termíny jarních a letních akcí na hradě Štramberku, využijte ještě tohoto relativně poklidného období a svůj temín si včas rezervujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..  Těšíme se na vaší návštěvu! Tým CK VK Pokračování článku
Číst dál...

To nej z pod Radhoště - tipy na akce kdy toho zažijete nejvíce

Vážení naší přátelé a klienti, naplánujte si váš výlet, dovolenou, zájezd do Beskyd a na Valašsko na ten pravý čas.Nenechte si ujít TO NEJ z Beskyd a Valašska pro rok 2014.  Nenechte si ujít TO NEJ z pod Radhoště  - z Frenštátu a Trojanovic! Vytipovali jsme pro Vás termíny, kdy se pod Radhoštěm vždy ještě něco zajímavého děje!  
Číst dál...

Lyžařské pobyty 2014

Navštivte lyžařské areály, fantastické terény, zasněžené a především dokonale upravené svahy evropských horských středisek. Vychutnávejte si fascinující a dechberoucí vysokohorské scenérie přímo ze sjezdové tratě. Nabízíme Vám malý náhled těch nejpopulárnějších středisek. Kompletní nabídku naleznete zde, na našich webových stránkách.
Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

22 let k vašim službám! – 22 years at your service!