Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cesty s námi světem, časem i životem 2019

 

Vážení a milí přátelé a klienti, 

rok 2019 je za námi a tak trochu bilancujeme. Dost nám vše usnadnil náš velký bratr GOOGLE MAPS, který místa našich akcí a cest zaznamenával.  Prý jsme těch zajímavých míst na světě navštívili již 667 a v roce 2019 jsme zeměkouli objeli 3x... :-). Kde jsme cestovali se můžete podívat zde:

https://drive.google.com/open?id=1qmnvZ8X2p063Lfayfz9ClWTyfPBdVP3Q&usp=sharing

Rok 2019 jsme začali cestou po severní, západní, Jižní Austrálii a Tasmánii. V březnu jsme se vydali na střechu Afriky do Etiopie, květen a srpen jsme strávili poznáváním národních parků USA a říjen až prosinec na cestě kolem světa, zejména v Austrálii a Polynésii... Všechno to byly cesty prostorem, časem i životem... A všechny nás opět nesmírně obohatily... Navštívili jsme stovky míst, prožili stovky nových zážitků a získali neocenitelné zkušeností, které nám otevírají úplně nové obzory. Využijte nás, využijte našich jedinečných zkušeností! Těšíme se na další setkávání a spolupráci s vámi doma i na cestách světem, časem i životem v roce 2020!

 

Tomáš Harabiš & VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ & SMART TOURISM SERVICES

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!