Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Darujte pod stromeček originální zážitek - vánoční dárek z Valašského království

 

Rádi Vám pomůžeme připravit pro vaše blízké originální vánoční dárek - zážitek z Valašského království.

- Můžete si vybrat z naší stávající nabídky Balíčků zážitků nebo si vymyslet svůj zážitek a my vám ho pro vašeho obdarovaného zajistíme, přípravíme mu originální "darovací list" a vše vánočně zabalíme :-).

Standardně máte na výběr ze dvou standardních dárkových balení - v „zážitkové konzervě“ nebo vkusné papírové obálce. Konzervu připravujeme na míru na základě vaší objednávky, vašeho přání, a kromě zážitkového voucheru si ji můžete „dochutit“ i drobnými dárky z Valašského království, které jsou u Balíčku zážitků uvedeny nebo si konzervu „Zážitky ve vlastní šťávě“ si můžete objednat také jako „Balíček zážitků na přání“ na http://www.balickyzazitku.cz/cz/balicky-jednotlivci/na-prani-a-jine/balicky-na-prani/.

- Protože jsme z Valašského království, ke každému vánočnímu dárku nad 2000 Kč od nás dostane také Pas Valašského království, označení VK na svůj vůz a kupón k volnému vstupu na věž Štramberskou Trúbu na našem Hradě Štramberku.

Vánoce i Ježíšek již mohou v pohodě přijít! :-)

Těšíme se na Vás!

Tým VK

 

 

 

 

 

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!