Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyšlo 13. vydání pasů Valašského království

Noví emigranti, utečenci a čekatelé na občanství Valašského království se mohou těšit na novou podobu svých pasů. Začínají číslem 900001 a jejich vydání znamená, že počet našich občanů se přehoupl přes 90 tisíc. Jeho obálka zůstává stejná s motivem pohanského boha Radegasta, ale jeho obsah jsme opět vylepšili… :-)

 

  • Nově si držitel pasu již může zaškrtnout, zdali je jeho fotografie před nebo po slivovici;
  • obměnily se motivy jednotlivých vízových stránek a přibyly k nim další moudrosti, které by každý správný občan Valašského království měl znát či někdy aj následovat… například „Koza nigdy neztlustne, kozí slaniny sa nenajíš“ či „Každé ráno zhlédni seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Gdyž tam nejsi, běž do práce…“.
  • S novým pasem se můžete jednoduše zúčastnit našeho „Zažij to nej Putování s pasem VK 2013“ aniž byste museli jinak dokladovat původ pasových kontrol po 1. 7. 2013.

Na náhled toho jak Pas VK uvnitř vypadá, se můžete podívat zde. Zakoupit si ho můžete nejen u nás v kanceláři, na Hradě Štramberku www.stramberskatruba.cz , ale také na většině informačních center v Beskydech a na Valašsku – ve Valašském království. Nebo si ho objednejte v našem jarmarku na http://www.kralovskyjarmark.cz/eshop/pasy/675-valassky-pas-international.

Ať Vám pas dobře slúží… Tož tak.

TH

Naposledy změněnopátek, 05 červenec 2013 11:29

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!