Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hledáme k občasné, ale i dlouhodobé výpomoci, brigádnici, asistentku

 
Přátelé, kamarádi, jsem zase na chvíli zpět v ČR a zavalen prací. V Září jsem to již nestihl a tak stále hledám k občasné, ale i dlouhodobé výpomoci, brigádnici, asistentku, pomocnou kancelářskou sílu, nejlépe z Trojanovic, Frenštátu p. R., Rožnova p. R. a blízkého okolí. Vhodné pro člověka na volné noze nebo jako přivýdělek. Možnost DPP nebo práce na živnostenský list.
O co se jedná? Jaká je náplň práce?
- domlouvání a organizace přednášek, besed na školách, kulturních centrech apod.
- čtení a vyřizování emailové korespondence - objednávky z eshopu, dotazy apod.
- občasné vyřizování objednávek - balení balíků pro kurýra, na poštu apod.
- fakturace a příprava dokladů pro účetní;
- vyřizování telefonátu;
- agenda spojená s provozem kanceláře a cestovní agentury;
Co požadujeme?
Zkušenosti s kancelářskou prací, zkušenosti s jednáním s lidmi, výhodou zkušenosti v cestovním ruchu a v oblasti kultury.
Kde?
Dle dohody v kanceláři VK na valašské chalupě v Trojanovicích Bystré 272, jinak z domova formou home-office. Dostupnost hlavně autem nebo 2x za den i autobusem.
Od kdy do kdy?
Nástup, organizační schůzka co nejdříve - 13.11. odlétám do zahraničí a potřebuji do té doby vše zadat a zaučit. Pracovní doba pružná dle potřeby. Nástup možný od 1.11.2021
Co nabízíme?
přátelské a neformální pracovní prostředí, služební telefon, notebook, odpovídající finanční ohodnocení. Konkrétní informaci sdělím na Messengeru, na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., na mém telefonu 777 556 021 nebo při osobní schůzce. Na tyto kontakty také adresujte svůj zájem.
Děkuji a budu se těšit!
Tomas Harabis
CEO

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!