Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nechcete se se mnou vydat do Polynésie - Nový Zéland, Havaj, Francouzská Polynésie?

 
Na Českou republiku by se nyní mohly dávat varování podobné těm, které se umisťují na krabičky cigaret - "Česká republika škodí zdraví", a jim podobné... Je proto potřeba se vážně zabývat vlastní "psychickou hygienou", jinak se tady z toho opravdu můžete zbláznit... Doporučuji myslet a soustředit se na něco hezkého, co byste chtěli dělat v budoucnosti a začít k tomu činit rozhodnutí. Nechcete se se mnou vydat do Polynésie - Nový Zéland, Havaj, Francouzská Polynésie? Můžete se mnou vyrazit krátkodobě i dlouhodobě. Zcela určitě odjíždím se skupinou lidí do Francouzské Polynésie nejpozději v listopadu a zároveň nyní pracuji na několika projektech, které umožní v Polynésii (na Novém Zélandu nebo Havaji) zůstat a pracovat dlouhodoběji. Bližší informace na chatu a emailu.

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!