Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nové letecké balíčky pro Vás

 

Rádi bychom Vám nabídli nové balíčky na našich stránkách a je opravdu z čeho vybírat.
Máte rádi létání a chtěli byste tento zážitek dopřát i svým blízkým? Nebo zatím vždy, když kolem letí letadlo, tak zvednete hlavu a přemýšlíte, jaké to tam ve vzduchu vlastně je. Tak teď je ten správný okamžik a vy máte tuto aktivitu na dosah. A ne jednu.
Nabízíme vám Romantické lety, jako ideální dárek pro vaši milovanou osobu. Vyhlídkové lety – 30 minut, u kterých si sami určíte, kam poletíte. Speciální Vyhlídkové lety – 40 minut na jedny z nejkrásnějších míst naší republiky.
Nebo si můžete vyzkoušet být pilotem vrtulníku a rozhodnout se, jestli jste se náhodou neminuli povoláním. A pokud vás zatím z této nabídky nic moc neupoutalo, tak Vyhlídkový let nad Alpy vás určitě chladnými nenechá.

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

23 let k vašim službám! – 23 years at your service!