Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Valašské království spustilo své „Cesty nejen za vínem do Svobodné spolkové republiky Kraví hora“

 

Občané Valašského království mohou získávat občanství Svobodné republiky Kraví hora přednostně! V případě delšího trvání prohibice nebo dalších teroristických útoků ze strany České republiky mohou občané VK využít azylu Kravihorských vinných sklepů a na čas se v nich ukrýt a se zásobami vína a jídla zlé časy přečkat. To vše a také nové cesty/výlety/zájezdy/programy nejen za vínem jsou výsledkem našeho mnohaletého zájmu o vynikající moravská vína a všechno co k nim patří!

Svobodnou spolkovou republiku Kraví horu jsme měli v našem hledáčku již delší dobu, ale teprve prohibice a má návštěva z konce minulého týdne nás přiměly spolupráci s touto svéráznou a přívětivou republikou dotáhnout do konkrétní podoby! Bližší informace o cestách/výletech/zájezdech do Svobodné republiky Kraví hora se dozvíte na http://www.balickyzazitku.cz/cz/balicky-jednotlivci/gastronomicke-a-gurmanske/s-dobrym-jidlem-a-pitim/cesty-nejen-za-vinem-do-svobodne-republiky-kravi-hora-437.html

O dalších krocích vzájemné spolupráce Vás budeme informovat po vinobraní!

TH

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

23 let k vašim službám! – 23 years at your service!